Predstavujeme Vám profesionálny rad  technických sprejov značky TECTANE®  určený pre auto-moto, priemysel, ale aj jednotlivcom, ktoré si od roku 2001, do dnešného dňa, na slovenskom trhu vydobyli povesť kvalitných a profesionálnych produktov. Rozdeľujeme ich do skupín: “Technické spreje“, „Autokosmetika“, „Autoúdržba“, „Mazivá" a „Prevádzkové kvapaliny“. Ponúkame výrobky pre údržbu podvozku, motora a jeho častí, ale tiež čistiace prostriedky pre interiér – poťahov , skiel a karosérií – autošampóny, ochrana pre plasty, elektrické zariadenia konzervačné prípravky, protikorózne prípravky- kaučukové, voskové, ale tiež spreje s vysokým obsahom zinku a hliníka.

Jazdím s TECTANE®!!!

Technické spreje

Produkty pre účinné čistenie, odstraňovanie olejových alebo tukových substrátov pri montáži a údržbe. Ďalej produkty pre uvoľnenie zašlých a zoxidovaných skrutkových a maticových spojov a.i.

Viac
Autokozmetika

Produkty pre starostlivosť a ochranu interiéru vozidla, ale tiež pre starostlivosť a ochranu o motor, karosériu.

Viac
Autoúdržba

Produkty na údržbu a servis zariadení v priemysle, strojárenstve, ale tiež pre automobily, produkty pre  mazanie, čistenie , tesnenie a. i.

Viac
Mazivá

Produkty na ochranu kovových dielov – autolaky, spreje, tesnenia, lepidlá, ochrana dutín, tmely.

Viac
Prevádzkové kvapaliny

Produkty pre prevádzku motorových vozidiel, letné kvapaliny a koncentráty do ostrekovačov, nemrznúce kvapaliny do ostrekovačov, brzdové kvapaliny a aditíva.

Viac