• Akrylové tmely –najbežnejšie a najpoužívanejšie. Vhodné do interiéru i exteriéru a hlavne na tmelenie všetkých škár a trhlín v miestach styku dvoch rôznych materiálov. 
 • Silikóny - elastické tmely – spolu s akrylovými tmelmi sú najviac používanou skupinou tmelov nie len  v domácnostiach. Sú vodovzdorné, určené na tesnenie škár okolo vaní, umývadiel či sprchových kútov atd. Vyrábajú sa v rôznych farebných odtieňoch.
  Silikóny ponúkame :
        - Acetátové rozdeľujeme na  sanitárne, univerzálne a špeciálne.
        - Neutrálne rozdeľujeme na oximové a alcoxy.
 • Polyuretánové lepidlá a tmely – široká škála produktov na lepenie i tmelenie, overené a výkonné materiály pre stavebníctvo, priemysel, autopriemysel. Tmely s vynikajúcimi dilatačnými schopnosťami pre spájanie rôznych materiálov v interiéri i exteriéri.
 • MS polymérne lepidlá a tmely – na mnohostranné použitie, i pre materiály nové generácie, na tmelenie a lepenie rôznych materiálov s výbornou pevnosťou, i vo vlhkom prostredí, pre exteriér i interiér.
 • Bitúmenové a butylénove tmely, špeciálne tmely – na tmelenie, lepenie rôznych prvkov.
 • Sadrokartonárske tmely a príslušenstvo na sadrokartóny – produkty na tmelenie v sadrokartonárskom programe – tmely, pásky, bandáže, lišty, príslušenstvo.
 • Profi tmely a lepidlá do vrecka – na tmelenie, lepenie rôznych prvkov   - profesionálne tmely a lepidlá v balení do vrecka, na okamžité použitie a vždy poruke.
 • Príslušenstvo – hobby a profi aplikačné pištole na kartuše a salámy, stierky, odlamovacie nože, vyplňovacie povrazce, čistiace prostriedky a náhradné špičky.
Akrylové tmely

Produkty na tmelenie - akrylové tmely na tmelenie škár.

Viac
Silikóny - elastické tmely

Produkty na tmelenie, na lepenie rôznych prvkov  - silikóny - elastické tmely, silikóny sanitárne, neutrálne, acetátové, oximové, alcoxy.

Viac
Polyuretánové lepidlá a tmely

Produkty na tmelenie, na lepenie rôznych prvkov  - polyuretánové lepidlá a tmely na rôzne aplikácie, tmelenie, lepenie, v exteriéri, v interiéri, na mnohostranné použitie.

Viac
MS polymérne lepidlá a tmely

Produkty na tmelenie, na lepenie rôznych prvkov  - MS polymérne lepidlá a tmely  na rôzne aplikácie, tmelenie, lepenie, v exteriéri, v interiéri, na mnohostranné použitie, materiály novej generácie.

Viac
Bitúmenové a butylénové tmely

Produkty na tmelenie, na lepenie rôznych prvkov  - bitúmenové a butylénové tmely.

Viac
Špeciálne tmely

Produkty na tmelenie, na lepenie rôznych prvkov  - špeciálne tmely.

Viac
Sadrokartonárske tmely a príslušenstvo na sadrokartóny

Produkty na tmelenie v sadrokartonárskom programe - tmely, pásky, bandáže, lišty, príslušenstvo.

Viac
Profi tmely a lepidlá do vrecka

Produkty na tmelenie, na lepenie rôznych prvkov  - profesionálne tmely a lepidlá v balení do vrecka, na okamžité použitie a vždy pri ruke.

Viac
Pressure pack

Produkty na tmelenie, na lepenie rôznych prvkov  - Den Braven automatic.

Viac
Príslušenstvo pre silikóny a tmely

Hobby a profi aplikačné pištole na kartuše a salámy.

Viac