Školenia spoločnosti Den Braven

Pracujete na stavbách či rekonštrukciách a chceli by ste sa zlepšiť vo svojej profesii? Naučte sa správne aplikačné postupy a staňte sa expertom vo svojej oblasti.

Školenia sú určené pre firmy ale aj živnostníkov, ktorí už majú isté skúsenosti, no chceli by sa posunúť na vyšší level a zdokonaliť tak svoje zručnosti.

Témy školení

Školenie je zamerané na správnu prípravu podkladu potrebného na aplikáciu následných vrstiev. Kvalitná príprava je dôležitá pre dlhú trvácnosť a ochranu stavby.

Odprezentujeme informácie o správnej príprave podkladu, výbere penetrácie, vyrovnaní podkladu, zošívaní trhlín, výbere vhodnej samonivelačnej hmote, s poukázaním na najčastejšie chyby pri aplikácii. Všetky informácie budú doplnené praktickými ukážkami aplikácie materiálov.

Po absolvovaní školenia získate Certifikát Den Braven.

Naučte sa vybrať správne cementové alebo disperzné lepidlo pri lepení obkladov, dlažieb, či iných podlahových materiálov.

Povieme si o správnej príprave podkladu, výbere vhodného lepidla či o najčastejšých chybách pri aplikácii, s ktorými sme sa stretli. Všetky informácie budú doplnené praktickými ukážkami, aby ste mohli vidieť aj vyskúšať si konkrétnu aplikáciu materiálov.

Po absolvovaní školenia získate Certifikát Den Braven.

Súčasným dizajnovým trendom sú liate podlahy. Použitím vhodnej skladby materiálov viete vytvoriť nielen funkčnú podlahu v garáži ale aj kreatívnu podlahu v reštaurácii.

Prejdeme si nielen teoretické informácie o správnom postupe, ale aj praktické ukážky ako takúto podlahu vytvoriť,

Po absolvovaní školenia získate Certifikát Den Braven.

Kamenné a mramorové koberce sú čoraz viac obľúbenejšie povrchy z prírodných kamienkov. Správnou aplikáciou získate farebnú stálosť aj na slnečných povrchoch, mechanickú odolnosť, mrazuvzdornosť a dlhú životnosť.

Budú odprezentované teoretické informácie o správnom postupe, najčastejšie chyby pri aplikácii, doplnené praktickými ukážkami aplikácie materiálov.

Po absolvovaní školenia získate Certifikát Den Braven.

Zaujíma vás aplikácia, ktorá nie je zahrnutá vo vyššie spomínanných témach? Dajte nám vedieť, o čo by ste mali záujem a pripravíme školenie na mieru vašim potrebám.

Kto vás bude školiť?

Školenia vedú skúsení technici s dlhoročnými praktickými skúsenosťami v oblasti stavieb a rekonštrukcií. Technické vedomosti a skúsenosti z praxe využívajú aj na školeniach Den Braven, kde svoje know how trpezlivo a zrozumiteľne odovzdávajú ďalším remeselníkom a stavebným inžinierom. Praktickým ukážkam zvyčajne predchádza vysvetlenie teoretických poznatkov vlastností a zložení produktov na lepšie pochopenie správnych postupov.

Kde a kedy prebiehajú školenia?

Školenia prebiehajú v čase a lokalite podľa predchádzajúcej dohody účastníkov s našimi technikmi na pobočke Den Braven. V prípade individuálnych požiadaviek vieme zorganizovať školenie aj priamo u vás vo firme. Školenia zvyčajne prebiehajú v menších skupinkách a podľa dohody je možnosť školenia aj online formou. Po odoslaní formuláru sa s vami spojíme a dohodneme sa na podrobnostiach priebehu.

Čo získate po absolvovaní školenia?

Školenie končí certifikátom o absolvovaní odborného školenia. Vedomosti a skúsenosti zo školenia vám pomôžu vyniknúť medzi konkurenciou a vaši zákazníci túto výhodu určite ocenia.

Máte záujem o školenie? Dajte nám vedieť

    Po zaregistrovaní obdržíte potvrdenie o registrácii prostredníctvom emailu na e-adresu, ktorú ste uviedli v prihláške.

    Bližšie informácie o termíne a mieste školenia budú poskytnuté dodatočne prihláseným záujemcom e-mailom. Spoločnosť Den Braven SK s.r.o. si vyhradzuje v prípade malého záujmu školenie zrušiť.