Získanie ceny Czech Superbrands 2019

Dovoľujeme si Vás touto cestou informovať, že sme získali ocenenie Czech Superbrands pro rok 2019. O čo presne ide?

„Všetci pracujeme na tom, aby Den Braven patril medzi tzv. love brand, a dnes to máme aj oficiálne od nezávislej poroty.“

Ide o celosvetový program nezávislého hodnotenia značiek. Superbrands v danom regióne oceňuje značky na základe preferencie zákazníkov a názoru odbornej poroty. Hodnotenie je pre firmu dôkazom pozitívnej spätnej väzby a silného povedomia o jej značke. Ocenené značky prešli náročným štvorfázovým výberovým procesom, na ktorého začiatku bolo viac ako milión značiek.

Superbrands je najuznávanejšou nezávislou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek. Titul Czech Supebrands je znakom špeciálneho postavenia a uznaním vynikajúceho postavenia značky na lokálnom trhu.

Pečať Czech Superbrands získajú značky s vynikajúcou povesťou – zákazníci si s nimi spájajú významné hodnoty a majú k nim osobný vzťah. Od svojho vzniku vo Veľkej Británii si projekt získal celosvetové uznanie a dnes je cena Superbrands uznávaná ako špeciálne ocenenie, ktoré na základe zjednotených kritérií a metód každoročne identifikuje najlepšie z najlepších značiek v takmer 90 štátoch na piatich kontinentoch.