Registrácia na odber noviniek

Pokiaľ máte záujem o odber noviniek zo stránok spoločnosti Den Braven, môžete vyplniť formulár na tejto stránke a registrovať sa tak k odberu newsletterov.

Prihláste sa k odberu noviniek vyplnením registračného formuláru a zostaňte pravidelne informovaný o novinkách zo sveta stavebníctva, našich radách, tipoch či postupoch. E-maily posielame najviac dva až trikrát mesačne, nemusíte sa teda obávať preplnenej schránky 😉.

Po odoslaní formuláru dostanete potvrdzovací e-mail, že s registráciou súhlasíte a vyjadríte súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely e-mailingu. Vami zadaný e-mail teda musí byť váš a funkčný. Toto dvojkrokové overenie slúži k vyššiemu zabezpečeniu a k potvrdeniu súhlasu so zasielaním noviniek.

Bez potvrdenia e-mailu a vyjadrenia súhlasu so zasielaním noviniek sa registrácia nedokončí.

Z odberu noviniek se môžete kedykoľvek odhlásiť.
V každom e-maile je aktívny odkaz, ktorým je možné odhlásiť sa z odberu.
Prípadne môžete napísať na e-mail novinky(zavinac)denbraven.sk  žiadosť o odhlásenie a vymazanie údajov.

Vyplnením formuláru na tejto stránke poskytujete  podľa čl. 6 odst. 1 písm. a) a čl. 7 nariadenia Európského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z dňa 27. apríla 2016, o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov a o voľnom pohybu týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/EC („GDPR“) súhlas so spracovaním osobných údajov společnosti Den Braven SK s.r.o., so sídlom Polianky 17, 844 31 Bratislava, IČO: 35 740 141, zapísaná v Obch. Regist. Okresného súdu Bratislava I, vl. č. 16684/B (ďalej ako „Spoločnosť“), ako správca osobných údajov.

Dalšie informácie na stránke: Súhlas so spracovaním osobných údajov.

Všetky vaše práva, rovnako ako dalšie podrobnosti o tom, akým spôsobom spracúvavame vaše osobné údaje, nájdete v dokumente Zásady ochrany osobných údajov.