Efektívne zateplenie bytového domu so zatepľovacím systémom Den Braven

S novou diaľnicou pri Bratislave vznikajú aj nové obytné možnosti pre ľudí v okolí. Tento rok sa na západnom Slovensku postavili nové bytové domy a boli sme pri tom.

Bytové domy poskytujú nové možnosti bývania s dobrou dostupnosťou do Bratislavy vďaka novej diaľnici D4. Sme preto radi, že sme pomohli v rozvoji nových obytných možností pre rodiny v dobrej lokalite. Pri tomto bytovom dome si predstavíme zatepľovací systém od Den Braven.

Pri zateplení nového domu chlapi použili lepiaci stierkový tmel. V tomto prípade išlo o Lepiaci a stierkový tmel QUARTZ FASÁDA, avšak pre jednoduchšiu aplikáciu s jemnejším zrnom môžete použiť aj novinku Lepiaci a stierkový tmel FASÁDA ELASTIC. Bytový dom sa zatepľoval s polystyrénom a chlapi nezabudli ani na armovaciu perlinku, tanierové hmoždinky, rohové lišty, okenné a soklové profily. Na záver prešli k vizuálne atraktívnejšej časti, kedy aplikovali Silikónovú penetráciu SuperColor PLUS a po nej Silikónovú omietku SuperColor PLUS. Pri konkrétnom bytovom dome išlo o bielu farbu.

Pri stavbe domu použili aj murovaciu penu MULTI KLEBER na lepenie muriva a Nizkoexpanznú penu na výplň škár. 

A ďalšie použité produkty: Tanierové hmoždinky s kovovým tŕňom , Kombi lišta rohová (PLAST) s tkaninou, Okenné profily pre zatepľovacie systémy, Soklový profil AL, Armovacia perlinka Euro Tex.

Lokalita: Západné Slovensko

Dátum realizácie: 06/2021

 

Plánujete zatepľovať? Poraďte sa s naším odborným technickým oddelením, ktorý vám rád poradí ohľadom vášho projektu.