Vyrovnanie podlahy v modernizovanej predajni Albert Frýdek Místek

Máme tu ďalší príspevok pekne od podlahy. V októbri mali zákazníci možnosť naposledy nakupovať v hypermarkete Albert vo Frýdku Místku. Tam, kde jazdili nákupné vozíky, sa vozila ťažká technika. Nákladné autá a frézy zvyčajne vnútri predajne nevidíte. Predajňa prechádza rekonštrukciou a modernizáciou. Den Braven bol opäť pri tom.

 

V miestach, kde sa v nedeľu ešte demontovalo a odvážalo vybavenie predajne, bola už v pondelok večer pripravená prvá časť plochy pre nové podlahy. Po vybúraní pôvodnej podlahovej krytiny sa odfrézovala vrchná časť betónu a po vyčistení bola plocha pripravená na aplikáciu nových materiálov. Odlietavanie prachových častíc sa eliminovalo vďaka dôkladnému povysávaniu.

Po strojovom čistení sa aplikovala penetrácia Primer ALFA, ktorá spevňuje a zjednocuje podkladovú vrstvu a vďaka nej dosahujú následne aplikované vrstvy vyššiu prídržnosť. Na lokálnu opravu výtlkov sa použila Rýchloopravná kotviaca hmota FAST FIX, ktorá je vhodná na aplikácie, kde je nutné skrátiť celkový čas realizácie. V ďalšom kroku bol pripravený miešaci stroj a dovezené palety s výrobkom Samonivelačná hmota na podlahy RAPID S400. Tento výrobok sa vyznačuje rýchlou spracovateľnosťou a skorou pochôdznosťou.

Celková aplikačná plocha predstavovala 200 m2.

Objekt / Lokalita: Predajňa Albert Frýdek Místek

Rozsah realizácie: cca 4 200 m2

Dátum realizácie: 10/2021

 

 

Primer ALFA

Samonivelačná hmota na podlahy RAPID S400

Rýchloopravná kotviaca hmota FAST FIX

 

Sypké zmesi, ako sú napríklad aj Samonivelačné hmoty, vyrábame priamo v našom výrobnom závode v Přerove.